תואר ראשון בתקשורת
בית ספר סמי עופר לתקשורת
 

תואר ראשון בתקשורת

עולם התקשורת כיום הוא מגוון, תובעני ומרתק. לכן גיבשנו עבורכם תכנית לימודים חדישה, הכוללת התמחויות מעשיות וממוקדות. בתכנית תוכלו להתמחות באחד מהתחומים הבאים: תקשורת שיווקית פוליטית (פרסום, יח"ץ ודיגיטל), תקשורת אינטראקטיבית ותוכן ויזואלי.

התכנית היא בינלאומית: תוכלו לבחור במסלול בעברית או באנגלית ותלמדו יחד עם סטודנטים מ-50 מדינות בעולם. בשנה השלישית מופעלת תכנית לחילופי סטודנטים עם האוניברסיטאות המובילות בעולם.

  • הלימודים כוללים קורסים עיוניים, סדנאות וסמינרים. רק אצלנו הסטודנטים משתתפים גם בכנסים ובצוותי מחקר. כך תרכשו הבנה תאורטית של התחום לצד כלים פרקטיים לעסוק בו.
  • תוכלו לבחור חטיבת לימודים משלימה: יזמות, דיפלומטיה ציבורית, מנהל עסקים או פסיכולוגיה, ולחקור באמצעותה את הממשק בין תקשורת לתחומים נוספים.
  • בית הספר מצויד בטכנולוגיה המתקדמת והמעודכנת ביותר, מאולפני הפקה לרדיו וטלוויזיה, דרך מעבדות שונות לפיתוח תכנים ומוצרים לתקשורת דיגיטלית ועד חממת תוכן. תוכלו להתנסות בפיתוח מוצרים במדפסות תלת ממד, ביצירת אפליקציות ומיזמי הייטק ובשיווק חדשני למגוון חברות, ארגונים ועמותות.
  • במסגרת הלימודים תוכלו לשתף פעולה עם המכונים הפועלים בבית הספר – "מכון אספר" לחדשנות בעיתונאות ו"מכון דניאל פרל" לתקשורת בינלאומית.
  • בית הספר משתף פעולה עם ארגוני תקשורת בתעשייה ובמגזר הציבורי והפוליטי, כדי להכשיר אתכם לעיסוק במקצועות עדכניים ומבוקשים.
  • בית הספר מפעיל מועדון שבו הסטודנטים נפגשים עם מנכ"לים ואנשי תקשורת מחברות מובילות במשק.
  • בשנה השלישית תרכשו ניסיון בפרויקטים ובעבודה מעשית בארגוני תקשורת ובחברות היי טק. הפרויקטים נערכים במסגרת בינתחומית, בשיתוף בתי הספר למנהל עסקים, לפסיכולוגיה, למדעי המחשב וליזמות. כך תצאו מהלימודים מצוידים בתיק עבודות משמעותי.

רוב הסיכויים שתישארו עם "טעם של עוד"... אם כך, תוכלו להמשיך ללימודי תואר שני בתקשורת ומדיה חדשים. זה מסלול של שנה אחת, שיאפשר לכם להעמיק ולהתמחות בתחום התקשורת.

להרשמה לתואר ראשון בתקשורת

Powered By Infowise
Dezion עיצוב אתרים