לימודי תקשורת - המרכז הבינתחומי הרצליה
בית ספר סמי עופר לתקשורת
סגל מכוני מחקר פרויקט גמר כנסים
לכל הסגל
לכל מכוני המחקר
 • AVL
  המעבדה לחקר הוירטואליות (AVL)
  המעבדה לחקר הוירטואליות עוסקת במגוון פרויקטים רב-תחומיים, המנסים להבין את הוירטואליות מבחינה טכנולוגית, מדעית, חברתית ותרבותית. אנחנו בונים עולמות וירטואליים וממשקי משתמש עתידיים...
 • CIP
  המרכז לחקר הפסיכולוגיה של האינטרנט (CIP)
  המרכז לחקר הפסיכולוגיה של האינטרנט נוסד על מנת לחקור את הגורמים המשפיעים על רווחתו הפסיכולוגית של הגולש והאפשרויות להעצמה אישית וקבוצתית באמצעות הרשת...
 • מכון אספר לדיפלומטיה במדיה חדשים
  מכון אספר לדיפלומטיה במדיה חדשים
  מכון אספר לדיפלומטיה במדיה חדשים פועל במסגרת ביה"ס סמי עופר לתקשורת, במרכז הבינתחומי הרצליה. המכון משלב בין עשייה ומחקר הנסובים סביב ניצול ערוצי המדיה החדשים לצרכים דיפלומטיים.
 • Arison
  המרכז לתקשורת מודעת ע"ש שרי אריסון
  המרכז לתקשורת מודעת על שם שרי אריסון מעודד ומקדם עולם של תקשורת מודעת, אחראית, ערכית, אתית ומוסרית באמצעות העלאת המודעות האישית והמחויבות הערכית בקרב האנשים הפועלים בעולם התקשורת. המכון אינו פעיל.
 • Media And Sport Lab
  המעבדה לחקר התקשורת והספורט
  המעבדה לחקר התקשורת והספורט הוקמה במטרה לצור מסגרת אקדמית מובילה, המהווה מוקד רעיוני, מקצועי ואקדמי עבור העוסקים בנושאים בעלי זיקה לתקשורת, ספורט ותרבות.
לכל המעבדות
 • חממת התוכן
  חממת התוכן
  חממת התוכן של בית ספר סמי עופר לתקשורת היא מקום לפיתוח ויצירה של פורמטים ותכנים חדשים לעולם התקשורת המודרני ולפלטפורמות השונות. החממה הוקמה בשנת 2009 על ידי ד"ר עמית לביא דינור וד"ר יובל קרניאל.
 • ADventure IDC
  The Marketing Lab
  במעבדה של ההתמחות בתקשורת שיווקית ופוליטית, עובדים הסטודנטים במשרד הפרסום ובמשרד יחסי הציבור של ההתמחות. הסטודנטים מתנסים בתכנון ובבצוע קמפיינים בפרסום וביחסי ציבור עבור לקוחות אמיתיים ובכל הערוצים.
 • המעבדה לחדשנות במדיה (miLAB)
  חוקרת את עתיד המדיה והטכנולוגיה באמצעות תהליך יצירתי בו סטודנטים, סגל, מנטורים ונותני חסות מהתעשייה משתפים פעולה ליצירת פרוטוטייפים של חוויות מדיה וטכנולוגיה חדשניות.
לכל הכנסים
אודות בית הספר
תואר ראשון
תואר שני
חילופי סטודנטים
קריירת בוגרים
הרשמה
Powered By Infowise
Dezion עיצוב אתרים