בית ספר אריסון למנהל עסקים

התמחויות

מסלולי הלימוד במנהל עסקים מורכבים מתכנית שלד - הכוללת מקצועות חובה במתמטיקה, סטטיסטיקה, כלכלה ומנהל עסקים וכן, תכנית לימודים בהתמחות אישית, שנבחרת מתוך ארבעה תחומים: מימון, שיווק, טכנולוגיות מידע וחשבונאות.
למצטיינים מוצעת התמחות ביזמות בשנת הלימודים האחרונה. מעבר להתמחות שנבחרה, ניתן גם להוסיף התמחות משנה בניהול סיכונים פיננסיים (למתמחי מימון) ובתקשורת שיווקית (למתמחי שיווק).
משך הלימודים שלוש שנים (6 סמסטרים). הלימודים מתקיימים במהלך כל שעות היום.

התמחות במימון ראש ההתמחות: ד"ר שמעון קוגן

הההתמחות משלבת קורסי מימון מתקדמים בלימודי התואר הראשון במנהל עסקי ומכשירה את הסטודנטים לתפקיד ניהולי במוסד פיננסי (בנקים, חברות ביטוח וכדומה), או במחלקות כספים של פירמות, או בחברות ייעוץ.

המשך
התמחות בשיווקראש ההתמחות: ד"ר טליה רימון

ההתמחות מקנה לסטודנטים ידע רחב ומעמיק על פעילויות השיווק השונות, יחד עם היכרות והבנה של השיווק המודרני. שיטת הלימוד משלבת הרצאות המציגות תאוריות ומחקרים עדכניים עם ניתוחי אירועים, הרצאות אורח ועבודה על פרוייקטים יישומיים מול חברות מובילות במשק.

המשך
התמחות במדעי הרשת ראש ההתמחות: ד"ר דוד מובשוביץ

התכנית משלבת קורסים מתקדמים במערכות מידע בלימודי התואר הראשון במנהל עסקים, ומאפשרת לבוגריה להשתלב במסגרות עסקיות שונות ובתחומים מגוונים. 

המשך
לימודי חשבונאותראש התכנית: רו"ח שלומי שוב

תכנית לימודי חשבונאות (ראיית חשבון), המיועדת למועמדים מצטיינים, משלבת לימודי תואר ראשון BA במנהל עסקים עם לימודי חשבונאות מתקדמים. התכנית נבנתה באופן ייחודי, ומתמקדת, בין היתר, בהעמקה בתחומי החשבונאות, הביקורת והמסים, לצד ליבה של קורסי מימון מתקדמים.

המשך
התמחות בניהול יזמי בשיתוף בית ספר אדלסון ליזמותראש ההתמחות: ד”ר יוסי מערביההתמחות חושפת את הסטודנטים לתכנים ולטרמינולוגיה של ה- eco-system היזמי ומעניקה כלים יישומיים והתנסות חווייתית בזירת ה- Start-Up המקומי. הלימודים מבוססים על ניסיון רב בחינוך ליזמות שנצבר בתכנית Zell, וההתמחות ביזמות מהווה הכנה לקראת הגשת מעומדות לתכנית זו. כמו כן, ההתמחות מכשירה את בוגריה לעבודה בחברות טכנולוגיות או לפיתוח מיזמים. הקורסים נלמדים בשפה האנגלית.
המשך
 
 תום שיר שמר, סטודנטית שנה ג' לתואר ראשון במנהל עסקים
 
"התלבטתי רבות לאיזה מוסד אקדמי להירשם. לאחר התעמקות בתכנית הלימודים, הבנתי שבבינתחומי יש בדיוק את מה שאני מחפשת: התמחות משנה בתקשורת שיווקית במסגרת תואר ראשון במנהל עסקים. בנוסף, התרשמתי מאוד מהתכניות המיוחדות ומשיתופי הפעולה עם חברות מובילות במשק כמו סמינר לוריאל וסמינר מרצדס. תכנית לימודים עשירה כמו זאת לא מצאתי במקומות אחרים."