בית ספר אריסון למנהל עסקים

תכנית ה-Global MBA

תכנית ה-Global MBA מיועדת למנהלים, המעוניינים לקבל הכשרה מיטיבית להובלת עסקים בזירה הבינלאומית. מיטב המרצים מהאוניברסיטאות המובילות למנהל עסקים בעולם תרמו מניסונם האקדמי והמעשי לעיצוב תכנית הלימוד, הכוללת תכנים חדישים שפותחו במיוחד עבורה.

במסגרת התכנית מוצעים שני מסלולים, אשר יילמדו בשפה האנגלית בכיתה מעורבת של סטודנטים מישראל ומחו"ל:

GMBA באסטרטגיה ופיתוח עסקי
ראש המסלול: מר יובל דובב
התכנית מכשירה את הסטודנטים לתפקידים של ייעוץ אסטרטגי בחברות המובילות לייעוץ ניהולי ואסטרטגי (מקינזי, שלדור, טריגר פורסייט ואחרות) ולעבודה כאנליסטים אסטרטגיים במחלקות האסטרטגיה של החברות הגדולות במשק. התכנית פועלת מאז שנת 2005, במתכונת של חברת ייעוץ. הסטודנטים נדרשים לעמוד בסטנדרטים של עבודה בחברת ייעוץ בכל הקשור למקצוענות, מקצועיות, משמעת עצמית, ומחויבות ללקוח, לפרויקט ולצוות.

התכנית מורכבת מלימודים עיוניים המכשירים את הסטודנטים בכלים ובתהליך ניתוח ופתרון בעיות עסקיות, ומחלק מעשי בו הסטודנטים עוזרים בייעוץ לחברה בניתוח ובגיבוש המלצות בנוגע לבעיה אמיתית איתה מתמודדת החברה.

תכני התכנית נבנו על פי תכני ההכשרה של חברות הייעוץ המובילות ובשיתוף התעשייה. 
צוותי הסטודנטים מובלים על ידי יועצים מקצועיים מחברות הייעוץ המובילות ובהנחיית הסגל האקדמי של הבינתחומי. התכנית מנוהלת על ידי יובל דובב, יועץ אסטרטגי מזה כ- 12 שנה, ולשעבר יועץ בכיר בחברת מוניטור (חברת הייעוץ של מייקל פורטר). במקביל לניהול המגמה יובל הינו יזם, ומייעץ לחברות שונות במשק הישראלי, לכוחות הביטחון ולגופים ממשלתיים.

לפרטים נוספים על GMBA במסלול ייעוץ אסטרטגי

GMBA בחדשנות ויזמות
ראש המסלול: ד"ר אורן צוקרמן
מסלול התמחות זה פותח על-ידי בית ספר אריסון למנהל עסקים בשיתוף עם המעבדה לחדשנות במדיה של בית ספר סמי עופר לתקשורת. התכנית הייחודית שמה דגש על לימוד מעשי וחווייתי ונועדה להכשיר את בוגריה להוביל תהליכים לפיתוח מוצרים והקמת מיזמים עסקיים חדשים. בנוסף לקורסי ליבה במנהל עסקים, ילמדו משתתפי התכנית תיאוריות מרכזיות בתחום האינטראקציה שבין האדם למחשב וכן קורסים בעיצוב מוצרים חדשים, ויתרגלו חדשנות ויזמות באופן מעשי על ידי עיצוב ופיתוח אבי טיפוס לחוויות מדיה ומוצרים טכנולוגיים. התכנית היא רב תחומית ומתאימה לסטודנטים מתחומים שונים, ביניהם מדעי המחשב, הנדסה, עיצוב, תקשורת ומדעי החברה. בעבודה משותפת ילמדו הסטודנטים להתמודד עם אתגרים הומניסטים, טכנולוגיים ועסקיים בד בבד בתהליך הפיתוח.

לפרטים נוספים על GMBA במסלול חדשנות ויזמות
לאתר המעבדה לחדשנות במדיה - לחצו כאן

מתעניינים בתכנית ה-Global MBA?
מלאו פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם >>