בית ספר אריסון למנהל עסקים
בוגרי תואר ראשון בבית ספר אריסון למנהל עסקים

עובד לויעובד לוי, מנהל רדיו ירושלים, בוגר תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות מערכות מידע
"למדתי במרכז הבינתחומי הרצליה לתואר ראשון במנהל עסקים, בהתמחות טכנולוגיות מידע. התחושה שלי בזמן הלימודים היתה שהמרכז עושה הכל על מנת להעניק לסטודנטים "ראש נקי" על מנת להתרכז בלימודים. אני זוכר לטובה את השיעורים של פרופ' אמיר ברנע בתחום המימון ותורת ההשקעות וכן את הקורס בניהול משא ומתן שהיה מצוין. במהלך הלימודים נוצרו חברויות שמלוות אותי עד היום.

היום אני מנהל את רדיו ירושלים 101FM, שהינה תחנת הרדיו האזורי הבלעדית בירושלים ומטה יהודה. התחנה מונה כארבעים עובדים ונשענת על מערכת שיווק מקומית חזקה.

בתחילת דרכי ברדיו מצאתי את עצמי לא פעם נזכר בתקופת הלימודים ומאמץ מודלים שונים בניהול היום יומי של התחנה".
___________________________________________________איל חן, סמנכ"ל מדיה וטלקום בחברת Google ישראל וחבר בצוות ההקמה. בוגר משפטים ומנהל עסקים בהתמחות טכנולוגית מידע.
"השילוב בין לימודי משפטים, מנהל עסקים וטכנולוגית מידע הקנה לי ידע מקצועי רחב ואפשר לי לשלב בין התחומים במהלך השנים האחרונות וכמובן בתפקיד אותו אני ממלא כיום. מלימודיי בבינתחומי הרצליה אני זוכר בעיקר את הקורסים השונים בהתמחות טכנולוגיות מידע, את לימודי הכלכלה ואת הקורס "יסודות השיווק" של ד"ר טליה רימון, אותו אהבתי במיוחד. קורס זה חיזק אצלי את ההבנה השיווקית ובעיקר גרם לי להבין שזהו תחום בו אני רוצה ללמוד עוד ולהתפתח.

המרכז הבינתחומי הרצליה מציע קורסים רלוונטיים וישומיים אשר הקנו לי בסיס מקצועי מצוין".
___________________________________________________אפי הזנפרץ, מנהלת מחלקת הקריאטיב של חברת Data-Pro Proximity שבין לקוחותיה Google, שופרסל, HP ועוד.
"במרכז הבינתחומי הרצליה יש אווירה יזמית, עסקית ומעודכנת. גם כסטודנטית היתה לי תחושה כי דברים גדולים ומעניינים ייצאו מהבוגרים. כיום אני עובדת מול לא מעט בוגרים אחרים, המצויים בנקודות השקה ושיודעים להעריך, כמוני, את המקום ממנו צמחנו".
___________________________________________________יעל דגן, בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים, מנהלת מותג מוצר השנה ו-Superbrands, לשעבר מנהלת מותג בחברת L'oreal ישראל.
"הבחירה במרכז הבינתחומי הרצליה היתה עבורי הטבעית ביותר – המקום היחיד שפרש בפניי תכנית לימודים שכללה את כל מה שחיפשתי בשיווק. אין קורס בשיווק שלא בחרתי, ולא יכולתי לדעת, שכל בחירה תקרב אותי יותר למה שהפכה להיות החוויה של החיים שלי, והמקצוע שלי.

כספורטאית, אני מטבעי אדם מאוד תחרותי ומאוד הישגי. זכיתי באליפות ישראל 6 פעמים ודורגתי במקום ה-9 באירופה בירי מעשי. בכל פעם שניצבת בפניי אפשרות להשתתף בתחרות – אני שם. אז מה אם קוסמטיקה זה לא בדיוק מה שראיתי את עצמי מתחברת אליו? זה היה עוד קורס בשיווק, בשיתוף עם חברת L'oreal, אבל עם האפשרות להתחרות ולזכות בפרס נסיעה לחו"ל, שבה אציג תכנית שיווקית למנהלים הבכירים בחברה. לא רק שהשתתפתי בקורס, אלא אף זכיתי יחד עם קבוצתי בתחרות ונסענו לחו"ל. מיד עם החזרה לארץ קיבלתי תפקיד מדהים – לנהל את התחרות השיווקית של L'oreal בחו"ל ולעבוד בפריז.

יש משהו בבינתחומי הרצליה שגורם לכולנו, הבוגרים, לרצות לחזור או לפחות להישאר בקשר. החזון הזה שמשרים עליך כסטודנט: תמיד לרצות יותר, להצליח יותר, למצות את כל מה שאתה יכול להיות, גם בלימודים וגם בחיים שאחרי – תמיד דיבר אליי".