בית ספר אריסון למנהל עסקים

ברכת הדיקן  

למרות צעירותו, בית ספר אריסון למנהל עסקים מתברך בסגל אקדמי בעל מוניטין בינלאומי במגוון תחומים ובמיוחד (לפי שעה) במימון ובשיווק. בית הספר, שהוקם לפני 15 שנים, גדל בקצב מואץ הן במספר התלמידים והן במספר החוקרים ומרצים. הוא מציע תכניות תואר ראשון ושני, הן בעברית והן באנגלית. התלמידים יכולים להתמחות במגוון של תחומים כמו שיווק, מימון, חשבונאות, חדשנות, יזמות, יעוץ ואסטרטגיה.
 
בית ספר אריסון הפך למרכז בינלאומי של פעילות מחקרית לא רק בזכות המוניטין הבינלאומי של הסגל הקבוע שלו אלא גם בשל איכותם היוצאת מן הכלל של החוקרים המתארחים בו באופן סדיר. תרמו לכך גם הסמינרים, הסדנאות והכנסים הבינלאומיים המתארחים בקמפוס לעיתים תכופות, כמו למשל
"Caesarea’s SEI Summer Finance Conference" ו-"Marketing in Israel".

תכניות הלימודים של בית הספר (תואר ראשון ושני) הן חדשניות, עדכניות ומובילות. ברוח בתי הספר המובילים בעולם, תכניות הלימודים מאזנות ומשלבות בין ידע לכלים, מחקר ומעש, תיאוריה ומציאות. הרמה הגבוהה של התכניות אינה נגזרת רק מאיכותם של החוקרים והמרצים, אלא גם מזו של הסטודנטים שאינם רק בעלי נתונים גבוהים אלא גם בעלי ניסיון עסקי. לבסוף, ברוח המייסד ונשיא המרכז, פרופסור אוריאל רייכמן, תכניות הלימודים שמות את התלמיד במרכז ומקנות לו ולה את תשומת הלב לה הם ראויים. תשומת לב זו מאפשרת לסטודנטים להתמודד עם תכנית תובענית גם כאשר הם עושים זאת (כמו בתואר השני) במקביל לעבודה סדירה.

פרופ' רוני שחר
דיקן בית הספר

המועצה להשכלה גבוהה הכירה במרכז הבינתחומי הרצליה כמוסד להשכלה גבוהה והסמיכה את המרכז להעניק תואר ראשון - .B.A, ותואר שני - MBA, במנהל עסקים.