ברוכים הבאים

 

המרכז הבינתחומי הרצליה הוקם ב-1994. הבשורה הייחודית שמביא איתו המרכז לאקדמיה הישראלית, מתבטאת בסביבת הלימודים. הקמפוס, בעל אופי של כפר אקדמי, מעודד חווית לימודים ייחודית ומתאפיין באווירה שקטה עם מדשאות נרחבות, ערוגות נוי, מזרקות ופסלי חוצות. חדרי ההרצאות וכיתות הלימוד בקמפוס מצוידות באמצעי הוראה חדשניים ומשוכללים. המבקרים בקמפוס מתקשים להאמין כי בעבר שימש המתחם כבסיס צבאי.
במרכז הבינתחומי גן פסלים של האמן ברנרד רדר, שהושאל על ידי הגב' דבורה שוקן, אוצרת האמנות של המרכז הבינתחומי, המנהלת את עזבונו של האמן. בנוסף, מוצגים בשטחי הקמפוס פסלים של האמנים הישראלים יעקב דורצ'ין, דוד פיין, ורדינה וינד, דליה ריזל, פטר בויגר, רות מנדל, הרי ברון ועוד. אוסף תמונות מקוריות של אמנים ישראלים ואמנים מחו"ל, אשר נתרמו או הושאלו באדיבות ידידי המרכז הבינתחומי, גם הוא מוצג במבני הקמפוס.
כמו כן, ניתן למצוא ברחבי הקמפוס ממצאים ארכיאולוגיים, שהוענקו למרכז הבינתחומי בהשאלה מתמדת, באדיבות רשות העתיקות: סרקופגים מהתקופה הקלאסית-רומית, פסל אפולו שנמצא ליד אשקלון, עמודים רומיים ועוד.
לשירות הסגל והסטודנטים עומדים אולמות הרצאה חדישים, ספריה מתקדמת, שירותי מחשוב ותקשורת מן המתקדמים בעולם, קפיטריה, חנות ספרים של רשת דיונון, מועדון, מגרש ספורט רב תכליתי המצויד במלתחות ומקלחות ועוד.
שירותי הספריה:
ספרים בספריה:
כ-124,000 כרכים
מנויים למגזינים מודפסים בספריה: 1,100 כתבי עת וסדרות מודפסים
מנויים למגזינים מקוונים בספריה: 22,902 כתבי עת אלקטרוניים

שירותי מחשוב:
כ - 500 מחשבים עומדים לרשות הסטודנטים בקמפוס.

הקמפוס של המרכז הבינתחומי, שהוקם מתוך התפיסה כי הסטודנט הוא במרכז העשייה, הופך את חווית הלמידה לייחודית ומהנה. ברוכים הבאים.

למפת קמפוס הבינתחומי הרצליה >